Zpět na Program 2022

Program 2019

 VESNA

Nový projekt, spojující mytická slovanská východiska se stylově pestrou moderní popovou muzikou: nominace na cenu Anděl.

Vesna je dívčí kapela zpěvačky a textařky Patricie Fuxové. V listopadu 2018 Vesna vydala debutovou desku Pátá bohyně, za kterou získala nominaci Ceny Anděl na Objev roku. Hudebně se obrací ke kořenům a je charakteristická snovými texty. Na desce je mj. i společný duet Patricie a Vojty Dyka, který píseň spolu s Vesnou poprvé předvedl na hudební a taneční show v Obecním domě. 17. 1. 2019 vystoupila Vesna jako support skandinávské zpěvačky Aurora.

 

VAŠO PATEJDL

Legenda česko/slovenské hudby, člen slavného Elánu, pozoruhodný skladatel, nyní také sólově vystupující klávesový melodik.

Vašo Patejdl je jedným z najvýznamnějších představitelů naší scény pop music od osemdesátých let. Jako autor, interpret, zpěvák, instrumentalista a producent spolupracoval s většinou osobností slovenské a české populární hudby uplynulých tří dekád. Je autorem mnoha hitů a jeho tvorba je ovlivněna klavírem, hudebním nástrojem, se kterým nejvíc pracuje, ale nejvíc skutečností, že na rozdíl od většiny svých autorských kolegů, má nejvyšší hudební vzdělání. Vyjimečně tedy jde o erudovaného skladatele a jednoho z posledních žáků kompoziční třídy Alexandra Moyzesa a VŠMU. Je taktéž autorem několika muzikálů, filmových soundtracků, scénické hudby a je zároveň zakladatelem skupiny Elán.

https://www.youtube.com/watch?v=9nvmXIMEODk

JANEK LEDECKÝ s kapelou

Janek Ledecký je český zpěvák, kytarista a skladatel. Po studiu na gymnáziu Sladkovského vystudoval Právnickou fakultu UK. Od roku 1982 hrál ve skupině Žentour. Od roku 1992 působí sólově. Hrál také v muzikálech, muzikál Hamlet sám složil.Hvězda Žentouru i sólo, úspěšný muzikálový autor, producent a interpret, přátelský konkurent i skvělý kolega P. Muka v Galileovi.

 

THOM ARTWAY s kapelou

Jeden z nejrespektovanějších pop písničkářů současnosti: chytlavá muzika, chytré texty, moderní prezentace, zasloužená popularita.

Thom Artway, vlastním jménem Tomáš Maček, je český zpěvák, písničkář a busker, tvořící skladby v anglickém jazyce. Na české hudební scéně se objevil roku 2013, kdy jeho písnička Towards The Sun byla vybrána do filmu Křídla vánoc. Do širšího povědomí veřejnosti se dostal o 2 roky později se svým prvním singlem I Have No Inspiration, který mu vynesl nominaci na udílení cen Český slavík Mattoni 2016 v kategorii Objev roku. V anketě Anděl za rok 2016 obdržel dvě sošky – objev a zpěvák roku.

ČESKÉ SRDCE

Představitelé hudby na pomezí rocku a elektrifikovaného folku, přitažlivá kytarovka s bretaňskými, keltskými a jinak lidovými motivy

 

COVERTRIO+

Muzikanti z okruhu spoluhráčů a přátel P. Muka, cover procházka rockpopovým repertoárem, sestaveným z hitů několika dekád.

Cover Trio je elektroakustickou hudební skupinou. Cover Trio hraje ve složení Richard Dušák (kytara, zpěv), Jiří Řeřicha (kytara, zpěv) a Josef Makoč (cajon). Skupina vystupuje i v rozšířené sestavě Cover Trio+. V této variantě základní složení doplňují stálí hosté Jan František Ptáčník (zpěv, perkuse) a Zbyšek Kordač (kontrabas, zpěv.)

Repertoár tvoří originální úpravy rockových skladeb.

 

PETR KOLÁŘ s kapelou

Mukův českobudějovický kamarád, opakovaně „soupeř“ v boji o Českého slavíka, skvělý hlas, hvězda melodického hard roku.

Zpěvák Petr Kolář (* 20. 6. 1967) od 18 let zpíval s řadou rockových kapel, například Arakain, a věnoval se nejrůznějším hudebním projektům. Několikrát se umístil na 2. místě v anketě Český Slavík MATTONI.

 

PETR MUK BAND a hosté

Členové PM kapely a zpěvačky projektu Shalom + P. Bende, J. Dvořák, B. Josef, P. Kolář a N. Válová v písňové poctě P. Mukovi.

 

B.LUES

Energická nálož žánrově různorodých rockových písniček v podání zkušených hudebníků, potěcha zdaleka nejen pro pamětníky. Ćlenové kapely: Pavel Hronek, Bohouš Josef, Míša Klímková, Petr Váňa, Michal Jurovčík, Tomáš Waschinger, Pavel Jiroušek, Standa Amcha, Šaren Makovcová, Kačka Hronková, Petr Váňa jr.,

BOHOUŠ JOSEF

známý český zpěvák účinkoval či účinkuje v muzikálech Tři mušketýři, Kat Mydlář, Jesus Christ Superstar, Hamlet, Krysař, Galileo, Kleopatra… Bohouš Josef & Burma připravil pro rok 2017 nový koncertní program společně s baskytaristou a kytaristou z B-Side bandu. Kromě klasických “burmovek” (Samba v kapkách deště, Cesta je dlouhá, Potkáme se v nebi…) se posluchači můžou těšit i na skladby z novějšího období Burmy, sólové a muzikálové dráhy Bohouše Josefa (Slepí ptáci, Je mi to líto, Song krále Heroda – Jesus Christ Superstar, Láska jenom láska – Hamlet…).

 

PETR BENDE

Zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista, ale především muzikant, který nikdy neřešil hudební styly. Vydal již několik alb (autorská – pb 2005, Život ve vteřinách.cz 2006, Trojka 2011 a živé záznamy koncertů – CD a DVD Vánoční koncert 2010, Vysočina fest 2014, Kateřinská jeskyně, CD Cimbál BIG Band, Live in Studio 2015). Posledním počinem je autorské album reSTART, které vyšlo u vydavatelství Supraphon. Album se těší nejen zájmu fanoušků, ale je pozitivně přijato také hudebními kritiky.

Byl oceněn a nominován v mnoha prestižních hudebních kategoriích. Kdykoli zahlédne některý ze svých oblíbených hudebních nástrojů, vezme jej do rukou a hraje. Pro potěšení sobě i ostatním. Roky si razí svoji cestu napříč žánry, které ho oslovují a v nichž se cítí hudebně šťastný. Jediným kritériem je pro něj vlastní pocit sounáležitosti s daným tématem, živé koncerty a autorská tvorba.

 

NAĎA VÁLOVÁ

Prvního většího úspěchu zpěvačka dosáhla v soutěži Česko hledá superstar 2, kde se probojovala  mezi posledních 20 soutěžících.V  r.2008 jí vyšla deska OHROŽENÝ DRUH, oceněná Zlatým andělem za desku roku, další úspěchy r.2009 v SOP role Cizí ženy a  turné  koncertů  Ohrožený druh  Michala Horáčka – live, Královny popu na Karlštejně, Talkshow J. Saudka. Roku  2010 hostování na CD –  TOČÍ SE DOKOLA..Od  r. 2011Kudykam ukončil svou pouť stejně jako Ohrožený druh – live a poprvé samostatně koncertuje v doprovodu Hany Robinson. R.2012 začíná projekt „S úctou Evě Olmerové“  a Koncerty Nadi Válové…V r.2014 opětovně Královny popu a po smrti Petra Hapky O2 Aréna na vzpomínkových koncertech 2015 a 2016. Po několika letech se otvírá nová kapitola s geniálním pianistou Tomášem Impellizzerim, která trvala necelý rok a osud tomu chtěl,  abyc se setkala s Annou Cibuľovou a stal se z těchto dvou zpěvaček tandem. V únoru roku 2019 pak zpěvačka natáčí své první sólové album…

MARTIN HRDINKA

Legendární Dj a moderátor!

Jeden z nejlepších diskžokejů v České republice a populární moderátor /Evropa 2, ČRo1 – Radiožurnál – Noční proud, Hudební telegraf, Česká dvanáctka, Česká televize – Hitparáda, Začínáme, Výroční ceny akademie populární hudby – ANDĚL, 0106 a další.

TEREZA STREJČKOVÁ

 gymnastka Tereza Strejčková – mistryně světa 2015 ve sportovním aerobiku.


 PRO DĚTI

ŠTÍSTKO A POUPĚNKA

Motýlek Štístko (Lukáš Kunz) a víla Poupěnka Barbora Waschingerová) pro Vaše děti budou zpívat písničky, vyprávět pohádky a tančit!

 


ADREANALIN PRO TEENAGERY

Lukáš Kulda – jeden z nejlepších free runnerů (parkouristů) u nás i v Evropě předvede neuvěřitelnou show plnou salt, akrobacie a chybět nebude ani trocha adrenalinu a zapojení dobrovolníků. Lukáš skákal na dubajských mrakodrapech, v ulicích Bangkoku i v divočině na Bali a spolu s Honzou Jenkou získali 1. místo na Mezinárodním filmovém festivalu outdoorových filmů za jejich JUMP N TRAVEL free runningový film z Vietnamu.